Domů

Aromaterapeutická masáž

Sportovně-rekondiční masáž

Thajská masáž

Manuální lymfatická masáž

Medová masáž

Ceník

Kontakt

Masáže Praha 5

SPORTOVNĚ - REKONDIČNÍ MASÁŽ

 

 

příznivě působí na bolesti páteře, kloubů, svalů, povzbuzuje krevní oběh a odtok lymfy, zlepšuje svalovou činnost, prokrvuje a zlepšuje činnosti hloubkových tkání a orgánů, zrychluje metabolizmus, příznivě ovlivňuje nervový systém, harmonizuje celý organizmus.

Preventivně stačí provádět delší masáž (60 minut a více) jedenkrát za 3-4 týdny, při akutních potížích se doporučuje kratší masáž (30 minut) jedenkrát týdně.

Kontraindikace:

nádorová onemocnění, horečka, celková tělesná slabost, hnisavé onemocnění kůže, pokročilá arterioskleróza i osteoporóza, infekční nemoci, průjmová onemocnění, záněty, otoky.

Doporučení:

před masáží 2-3 hodiny nejíst. Po masáži je vhodné pít hodně tekutin (nejlépe vodu nebo bylinkový čaj), aby se tělo zbavilo přirozenou cestou toxinů.

Upozornění:

reakce na masáž je u každého klienta zcela individuální, u některých lidí může po masáži dojít k reakci, která se projeví různými způsoby: únava, bolest svalů nebo hlavy, nevolnost... Nelekejte se, je to přirozená reakce těla a takové potíže by měly odeznít nejpozději do 3 dnů po masáži.